HAKKIMIZDA

Günümüzün küresel dünyasında üreticiler, daha yüksek rekabet standartları nedeniyle yeni pazarlar aramaktadır. Daralan talebe karşı arzdaki artış, bu rekabetin daha da büyümesine neden olmaktadır.

Ekip çalışması bilincine sahip yenilikçi firmaların, üretici-distribütör-nihai alıcı gereksinimlerini analiz edebilen ve yönetebilen akıllı stratejiler geliştirmenin uzun süreli ve kalıcı işler geliştirmede başarılı olabileceğine inanıyoruz.

Bu bağlamda, hedef pazar hakkında iletişim gücü, yüksek empati ve kültürel farkındalık, ürünlerin doğru ve etkin bir şekilde konumlandırılması son derece bir önem kazanmaktadır. Ayrıca, bu ürünleri kampanya ve etkinliklerle doğru zamanda ve yerde desteklemek ve tanıtmak da önemlidir.

Renat Global olarak biz, Ürünlerini yurtdışı pazarlarına başarıyla tanıtmak ve ulaştırmak isteyen Kobilerimizi, tecrübeli personellerimizle, Pazar araştırma ve bulma konusunda destek vererek, ülke ekonomisine ve saygınlığına katkıda bulunuyoruz. Akıllı pazarlama stratejilerimiz ve her geçen gün büyüyen ticari ağımız, dünyanın çeşitli yerlerindeki ticaret ortaklarına güç katmaya devam edecektir.

Şunu biliyoruz ki, işini severek yapan, Dünya markaları ile kaliteden ödün vermeyerek rekabet edebilecek, Ülkemizin yetiştirdiği çok değerli iş insanlarımız var. Benlik duygularımızı bir kenara bırakarak Bizlik duygularımız ile ortak payedeler için hareket ettiğimiz de Dünya Markaları arasında yerimizi alacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Bu kapsamda, 30 yılı aşkın Yurtdışında edindiğimiz Ticari tecrübe, bilgi ve birikimlerimizi kullanarak ülkemizin değerlerine değer katmak için kurmuş olduğumuz

RENAT GLOBAL İNŞ. İHR. İTH. SAN. ve Tic. Ltd. Şirketi, Yurtdışı ve Yurtiçi paydaşlarımız ile birlikte el ele vererek hedeflerine ulaşmayı kendine görev azletmiş bir kuruluştur.

VİZYONUMUZ

Global Dünya pazarlarında, yenilikçi, etkin ve pro aktif hizmetleri kurumsal anlayış ile paydaşlarımız ve toplumumuz için değer yaratarak Türkiye’de bir referans olmak.

MİSYONUMUZ

KOBİ’lerimizi gelişen ve büyüyen rekabetçi Dünya pazarlarında Tedarikçiler ile etkin stratejik pazarlama yöntemiyle buluşturmak ve ürünlerine katma değer kazandırarak, hem Ülkemizin hem ’de KOBİ’lerimizin büyümesini sağlamak öncelikli hedefimiz.

DEĞERLERİMİZ

GÜVENİLİRLİK: Dürüstlüğümüz, doğruluğumuz ve etik iş uygulamalarımız ile güven veririz. Üstün iş ahlakını temel alan standart çalışmalarımız ise işimizin özünü oluşturur.

VERİMLİLİK: İşimizi en iyi şekilde yapmak için kendimizi sürekli geliştirmeye odaklanıp zamanımızı ve kaynaklarımızı en uygun, en etkin ve en verimli şekilde kullanırız.

YÜKÜMLÜLÜK: Kendimizi partnerlerimize, müşterilerimize, çalışma arkadaşlarımıza ve topluma karşı sorumlu hisseder, faaliyet gösterdiğimiz her yerde güvenli, güvenilir ve sürdürülebilir bir çevre oluşturulmasına öncülük ederiz. Faaliyetlerimize ilişkin kişisel sorumluluk alır yaptıklarımızı sahipleniriz. Verdiğimiz sözleri tutar ve taahhütlerimizi yerine getiririz.

SAMİMİYET: Tüm Paydaşlarımızla olan ilişkilerimizin merkezine Sevgi, Saygı ve Güveni koyar, olduğumuz gibi görünür, göründüğümüz gibi oluruz.

CESARET: Fikirlerimizi özgürce dile getirir, risk alır ve hata yapmaktan korkmayız. İnisiyatif kullanarak sorumluluk alır, aksiyona geçeriz.

TUTKU: Yaptığımız her işe coşku, heyecan ve azimle gönülden inanarak yaklaşır ve tüm çevremizi enerjimizle harekete geçiririz.

GELİŞİM: Yenilikten heyecan duyan, pozitif bir merakla, kendimizi ve işimizi sorgular, daha iyi olmak için geçmiş deneyimlerimizden ders alarak gelecek vizyonumuzla gelişir, gelişimin öncüsü oluruz.

KATILIMCILIK: Tüm Paydaşlarımızın katılımını sağlayacak ortamları yaratır, teşvik eder, farklı fikir ve önerilere değer verir, birlikten güç doğar ilkesiyle hareket eder en üstün faydayı sağlarız.

falcon
Banada10-Logo
Eko Bazaar Logo

RENAT GLOBAL İNŞ. İHR. İTH. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Bahçelievler Mah. 193.Sk. No:1/4 P.K.10050. Altıeylül / Balıkesir / TÜRKİYE

E-Mail: info@renatglobal.com
Tel (TR) :+90 542 492 63 32
Tel-Whatsapp (DE) : +49 179 929 444 12