RENAT GLOBAL Tedarik Zinciri Yönetim Hizmeti:
Türkiye jeopolitik konumu gereği Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarını birbirine bağlayan, 4 saat gibi uçuş ile bu üç kıtada birçok ülkeye ulaşılabilen, genç nüfusu ve alt yapı kaynakları ile önemli bir ülkedir. Son yıllarda yapılan çalışmalarla gerek alt yapı kaynaklarının kullanımı gerekse Know how konusunda gelinen nokta, hiçte küçümsenmeyecek bir noktaya ulaşmış durumda. Sanayi alt yapı yatırımları, üretim hatları, kalite, iş güvenliği gibi konularda, tüm adımlar atılmış, gerekli yatırımlar yapılmıştır.
Global Şirketlerin Renat Global İnş. İhr. İth. San. ve Tic. Ltd. Şti. ile iletişime geçmeleri, ürün tedarik ve sonrasındaki aşamalar konusunda Tedarik Zinciri Yönetimi hizmetlerimizden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz.

Renat Global olarak uzun yıllar Almanya’da edindiğimiz ticari tecrübelerimizi de kullanarak, faaliyet gösterdiğimiz Türkiye’de, Türkiye’den ürün tedarik etmek isteyen Global Şirketlere, bünyemizde kurduğumuz Tedarik Zinciri Yönetimi hizmetimizle hem üretici KOBİ’lerimizin hem de İthalatçı Global Şirketlerin adil bir şekilde haklarını koruyarak hizmet etmekteyiz. Renat Global bünyemizde çalışan teknik elemanların, Ürün siparişini, ürün kalite kontrolünü, paketleme sürecini bizzat bulunarak kontrol etmekte, en uygun ve hızlı ulaşım yollarını araştırılarak, ithalatçı Global şirketlere ürünlerin güvenli bir şekilde ulaşması konusunda gerekli tüm çalışmayı yapmaktadır.

Renat Global Tedarik Zinciri Yönetimi Hizmetimizin Avantajları:

  • Müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak.
  • Siparişlerin en hızlı şekilde teslimatına imkân hazırlamak.
  • Lojistik ve pazarlama sürecinde maliyeti en aza indirmek.
  • Üretimde sürekliliğin sağlamasının yanında, verimliliği üst düzeye çıkarmak.
  • Arz-talep dengesinin orantısının ayarlanmasını sağlamak.
  • İşletmelerin tüm gider kalemlerinde maliyeti minimal hale getirmek.
  • Pazardaki ani değişimlere karşı maksimum oranda direnç sağlamak.

Bu Hizmetlerimiz göz önüne alındığında, Tedarik Zinciri Yönetimimiz işletmelerin adeta can simidi olacaktır. Bu bağlamda müşteriye ulaşacak olan ürün ya da hizmetin üretici KOBİ’lerinden tedarik edilerek müşteriye en kısa sürede ulaşıncaya kadar son derece planlı, programlı iş takibi yapılarak, zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini amaçlıyoruz.
Renat Global olarak Tedarik Zinciri Yönetimimizde, üretim kadar Sipariş yönetimine de son derece önem veriyoruz. Siparişleri takip ederek, KOBİ’lerimizin üretim aşamasından müşteriye kadar uzanacak bu Tedarik Zinciri hizmetimiz sürecinde ürünün en kısa sürede teslimatının yapılarak müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkararak maksimum tasarruf sağlayarak, verimliliği ve devamlılığı arttırmak, işletmelerin maliyet kalemlerini en aza indirmek öncelikli hedefimiz.
Renat Global Tedarik Zinciri yönetim faaliyetimimiz, ürünlerin hızlı teslimat süresi içerisinde tedarikçiye zamanında ulaşması hem KOBİ’lerimize hem de ülkemize saygınlığını arttıracağından potansiyel müşterileri elinde tutturacağı gibi yeni müşterilere ulaşma konusunda da yol açacağı kesindir. Böylece müşteri memnuniyeti sayesinde üretimde verimlilik, sürdürülebilirlik, pazarda tutunabilirlik, işletmelere prestij ve güven kazandıracaktır.