DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI

RENAT GLOBAL Dış Ticaret Danışmanlığı hizmetlerimizde KOBİ’lerimizi ve Üretici firmalarımızı Global pazarlarda etkin ve verimli pazarlama stratejileri üreterek başarılı olmalarına yönelik çözümler sunuyoruz.

Ürünlerini yurtdışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalarımıza yurtdışı temsilciliklerimizle ve paydaşlarımızla birlikte detaylı Pazar araştırmaları yapıyor, tespit edilen İthalatçı ve Tedarikçi müşteriler ile pazarlama ve ihracat sürecinin gerçekleşmesinde yardımcı oluyoruz.

Yurtdışı pazarlarından ise ürün tedarik etmek isteyen firmalarında, yurtiçinde en uygun üreticileri araştırıp, buluyor ve yapılan anlaşma neticesinde tüm ithalat sürecinin gerçekleşmesinde yardımcı oluyoruz.

Tüm bunların yanında KOBİ’lerimizin ve Üretici firmalarımızın yurtdışı pazarlarında hedef olarak belirledikleri ülkelere, sektörlere ve müşterilere yönelik etkin, verimli ve uzun vadeli Pazarlama, Satış ve ihracat stratejisi oluşturmasına, mevcut Pazar ve müşteriler ile ilişkilerinin gelişmesine, yeni Pazar, İthalatçı ve tedarikçi müşterileri bulmanıza, mevcut ihracat operasyonlarınızın tam zamanında, hızlı ve doğru bir şekilde yapılmasına yönelik stratejiler geliştiriyoruz.

Yapacağınız tek şey info@renatglobal.com adresine, bir mail yazmanız.

RENAT GLOBAL olarak siz değerli KOBİ’lerimize ve üreticilerimize hizmet etmekten şeref duyarız.

falcon
Banada10-Logo
Eko Bazaar Logo

İletişim

RENAT GLOBAL İNŞ. İHR. İTH. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Bahçelievler Mah. 193.Sk. No:1/4 P.K.10050. Altıeylül / Balıkesir / TÜRKİYE

E-Mail: info@renatglobal.com
Tel (TR) :+90 542 492 63 32
Tel-Whatsapp (DE) : +49 179 929 444 12